KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyrer 16165349
nr 1616 5349
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Torrnålsgravyrer, "Vinterstränder" i mapp. Signerade, numrerade, 18/40. Bladets mått: 27x22. Oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:10:55
29/4 18:36:15
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson
nr 1616 5349
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 29 april 2024 |
| 29/4 18:36:15 | 1 | Vinnande bud |
Erling Johansson